Paylas.Forumh.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İngiliz First Lady Türk malı' giyiyor (10 KASIM 2007)

Hayır İngiliz First Lady Türk malı' giyiyor (10 KASIM 2007)

Mesaj tarafından cools£ns C.tesi Kas. 10, 2007 2:56 am

İngiliz First Lady Türk malı' giyiyor (10 KASIM 2007) 701D881E96A075418C663CA0r

İngiliz First Lady Türk malı' giyiyor

İngiliz First Lady Türk malı' giyiyor (10 KASIM 2007) Sp
Perihan KORKMAZ/LONDRA

Başbakan Brown'un eşi Türk malı Armondi marka mantoyla parlamento açılışındaydı..
Dünyanın gelişmiş devletlerini yönetenlerin eşleri en az kendileri kadar giyim tarzları ile de medyanın gözü önünde... Şıklıkları, kıyafet tercihleri ile milyonlarca insan First Layd'ler'i takip ediyor... İngiltere'de siyaset arenasının iki ismi Başbakan Gordon Brown ve ana muhalefet lideri David Cameron'un eşleri şıklıkları konusunda "Türk malı"na güveniyor. First Lady Sarah Brown ve Samantha Cameron'un bu sonbahar günlerinde göze çarpan ortak noktaları özel durumlarda Türk tekstil firması Armondi tarafından üretilen mantoları tercih etmeleri. İki liderin sırtından çıkarmadığı sarı renkli "Made in Turkey" (Türk malı) yazılı mantolar İngiliz basınının da dikkatini çekti. Topshop mağazasında 70 sterlin gibi ucuz bir fiyata satılan mantoyu First Lady Brown önceki gün parlamento açılışına gelirken kullandı. Samantha Cameron da Armondi tarafından üretilen mantonun bir benzerini daha önce giymişti. İşadamı Cafer Mahiroğlu'nuın sahibi olduğu Armondi birçok ünlü mağaza için fason üretim yapıyor. Marka üretiminin büyük kısmını Türkiye'de yaptırıyor
cools£ns
cools£ns
Site Kurucu
Site Kurucu

Erkek Mesaj Sayısı : 310
Nerden ? : İstanbul
Hobilerin /Anlat bize ?? : Takılırım ben bos werin beni :)

- Similar topics