Paylas.Forumh.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Jubile teklifini kabul etmem"

Hayır "Jubile teklifini kabul etmem"

Mesaj tarafından Okn Çarş. Şub. 21, 2007 3:55 am

Galatasaray'da 13. sezonunu geçiren emektar futbolcu Ergün Penbe, teknik direktör Erik Gerets döneminde az forma şansı bulmasını, talihsizlik olarak değerlendirdi.

Ergün, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kadroda kendine yeterli yer bulamaması konusunda, ''Hocanın takdiri bu. Galatasaray'da 13. sezonum. Son 1,5 senedir çoğu maçta oynayamamak beni çok üzüyor. Gerets'in geldiği dönemde belimden sakatlığım vardı. Bu sakatlığımın uzun sürmesi benim performansımı olumsuz etkiledi. Hocanın bana olan güvenini sarstı. Çünkü tam iyileştiğimde yeniden nüksetti.

İyileştiğim zaman da tekrar başka sakatlıklarım oldu. Son iki sezonda talihsizlikler beni hiç bırakmadı. Bunun neticesinde hoca sağlam ve formda futbolcularla devam etmek istediği için takımdan uzak kaldım'' diye konuştu.

''ŞU AN HİÇBİR SAKATLIĞIM YOK''

Artık hiçbir sağlık problemi bulunmadığını vurgulayan Ergün, bu sezon kendisini çok iyi hissettiğini belirterek, ''Şu an hiçbir sakatlığım yok.

Tek yaşadığım zorluk, hocanın bana forma vermemesi. Tabii ki yeniden oynayabilmek için çalışmalarımı devam ediyorum. Tek amacım o formayı tekrar giyebilmek. Tüm çalışmalarım bu doğrultuda. Hocam bana kalan maçlarda şans verirse bu şansı en iyi şekilde değerlendiremeye çalışacağım. Uzun yıllar bu formayı giyip, son dönemlerde bu kadar az giymek beni çok üzüyor'' ifadesini kullandı.

''JÜBİLE TEKLİFİNİ KABUL ETMEM''

Tecrübeli oyuncu, sezon sonu sözleşmesinin bitecek olmasıyla ilgili olarak, sözleşme yenileme teklifi gelirse memnuniyetle kabul edeceğini belirtirken, jübile teklifini kabul etmeyeceğini söyledi.

Profesyonel bir iş yaptığını ve uzun yıllar Galatasaray camiasına hizmet ettiğini vurgulayan Ergün, ''Bana yeni bir teklif yapılırsa seve seve kabul ederim. Ama daha oynamayı düşünüyorum. Jübile teklifi yapılır ise oynamayı düşündüğüm için, karşılıklı konuşarak halledeceğimiz konusunda ümitliyim. Galatasaray'da olmasa bile başka bir kulüpte devam etmeyi düşünüyorum. Tabii ki eğer ayrılırsam, benim için buruk bir ayrılık olacak'' diyerek sözlerini tamamladı.
Okn
Okn
BANNED
BANNED

Erkek Mesaj Sayısı : 292

http://www.carizma.team-talk.net

- Similar topics