altarnatif kız atma taktikleri

default altarnatif kız atma taktikleri

Mesaj tarafından cools£ns Bir Cuma Mayıs 18, 2007 12:34 am

...ALTERNATİF KIZ ATMA TAKTİKLERİ...
Öncelikle kesinlikle aklınızdan çıkarmamanız gereken şey kızı eve atmanın zannettiğinizden çok daha zor olduğudur. Bunun içinde onlarca taktik geliştirdik tabii.İhtiyacınıza göre aşağıdakilerden bir veya bir kaçını kullanabilirsiniz. Kızı eve atmanızın nedeni bariz.Öyleyse en çok efor sarf etmemiz gereken konu da bu.Şimdi gelelim taktiklerimize. Doğum Günü Olayı:Kızı eve atmanız için en etkili yöntemlerden birisi " doğum günü partileri"dir.Bu konuda önünüze bir kaç seçenek çıkar: Kızın doğumgünü: Bu doğum günü kızın kendi evinde kutlanacaksa kızla en fazla dans edersiniz.Hediyeye vereceğiniz paranın boşa gideceği yetmiyormuş gibi bir de evde şekilden şekile girersiniz.Deplasmanda olacağınız için pek şansınız yok.Önermiyoruz.Ama şöyle olabilir.Kızın doğum gününü başka bir arkadaşınızın evinde kutlayın.O zaman başka tabi.Süper dakikalar yaşayabilirsiniz. Sizin doğum gününüz:Kızla başbaşa kalabilmek için en iyi yöntemlerden biridir. Doğum günü partiniz için pasta,kola,çerez vb. alın.Kıza da parti olduğunu söyleyin ve "gelmezsen partinin bi anlamı olmaz" diye de gaz verin.Doğum gününüze kızdan başka kimseyi çaarmayın.Bu salak kız ise kalabalık bir partiye geleceğini sansın.Kız ilk olarak gelmişte diğer arkadaşlar gecikmiş tribine yatın.Sonra da action....Smile Tabi bu arada size söz veripte gelmeyen tüm arkadaşlarınıza lanetler yağdırın. Ya da hiç kasmayıp kıza "yarın doğum günüm ve ben seninle baş başa ve romantik bir şekilde kutlamak istiyorum " diyin.Büyük ihtimalle kabul edecek ve tuzağınıza düşecektir. Aslında doğum günü olmayan arkadaşınızın doğum günü: Başlıktan da anlayabileceğiniz gibi yine yalan uyduracaz.Kıza şöyle bir yalan uydurun. "Çok samimi bir arkadaşımın doğum günü var birlikte gideriz di mi aşkım ?N'olur beni yanlız bırakma!Herkes sevgilisiyle gelicek" Kız bunun onu eve atmak için yapılmış bir tuzak olduğunu aklından bile geçirmeyecektir.Kızı gelmeye ikna ettikten sonra hemen boş bir ev ayarlayın bir kaç arakadaşınıza da "parti var abi" gibisinden gaz verin.Kesin bu fırsatı kaçırmayacaklardır.Kız sizin arkadaşınızın hangi gün doğduğunu bilemeyeceğine göre arkadaşınız bugün benim doğum günüm/babamın öldüğü yaştayım geyiği yapacak.Kızlar asla "göster lan kimliğini" diyebilecek zekaya sahip değildir.Bu açıdan korkmanıza hiç ama hiç gerek yok.Bu parti işi size gereğinden fazla pahalıya malolacak.Ama ne demiştik kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.Böyle bir partide daima içki içebilirsiniz.Çünkü bu sizin değil arkadaşınızın doğum günü.Kız her ne kadar "ben içmiycem!"desede mutlak biraz içecektir.İçmesi sizin açınızdan çok iyi olur.Bu salaklar içince hemen verirler.Kızı o eve getirdiyseniz ve bi de içirmeyi başardıysanız olay tamamdır.Her türlü doğum günü partisinde mutlaka olması gereken bir şey varsa o da slow müzik içeren bir kaset yada cd'dir. Kızı dansa kaldırıp kulağına bir kaç küçük aşk cümlesi fısıldamanız kızın başını döndürür.Ve size vermesi (ne vercek? Salak mısın olm sen ya:)))))) için yeterli olacaktır.Dans ederken sürekli "çok güzel olduğunu söyleyen olmuşmuydu?" ,"Seni o kadar seviyorum ki...." ,"Çok güzel dans ediyorsun" ,"Bu kadar güzel olmak zorunda mısınız hanfendi?" gibi cümleleri kurun.Ve sakın kızın ayağına basmayın. Artık o günde bu işi beceremezseniz gidin intahar edin...Sizin için bu kadar uğraşıyoz di mi,deli etmeyin beni...Smile)) Gel seni annemle tanıştırayım: İlk bakışta kızın bu teklife yanaşmıyacağını düşünebilirsiniz ama annenizin onu ne kadar merak ettiğinden bahsederseniz kızı ikna edebilirsiniz.Kız eve geldiğinde tabi ki anneniz evde olmıyacak.Bi yalan uydurursunuz artık:)))) Gel sana pul koleksiyonumu göstereyim: Hemen atlama lan salak.Biz de biliyoruz bunun bir taktik olarak kızı doğrudan eve getirmeye yetmeyeceğini.ama bu cümleyi kıza şakayla karışık söylerseniz kızın sizinle yatmak isteyip istemediğini rahatlıkla anlayabilirsiniz.Nasıl mı? Şimdi kıza geyik arasında "Gel sana pul koleksiyonu mu göstereyim...ehehehhehheh" diyin.Kız normal olarak "Hadi leen" tarzı bir geyikle karşılık verecektir.İşte kız o geyiği yaparsa kızı her türlü eve atarsınız.Yok kız "ben senin bildiğin kızlardan değilim "cümlesini harbiden ciddi olarak kurduysa bütün yolları deneyip kızı eve atmanız gerekecek.O da olmazsa artık son çare bize mail atıcaksınız.Bizde sizin bu uyuz kıza özel bir çözüm üretecez.Var mı kullanıcısını bizim kadar düşünen başka bir site?Tabii yok.Kıymetimizi bilin:)))) Belki farkında değilsiniz ama bu cümle kıza direkman (direkman ne demek?Türk dil kurumu bizimle guru duyuyor:))) "benimle yatar mısın?" diye sormaktan farksızdır. Eğer çok beklenmedik derecede sert bir tepkiyle karşılaşırsanız "geyik yapıyos be kızım, sende hemen ciddiye alma...." tarzı bir kıvırma şansınız her zaman mevcuttur. Bize her gün bayram taktiği: Bu taktik ise daha çok grup halinde kızları eve atıp işlerini bitirmek istediğiniz zaman işe yarar. Bir diğer kullanım yeri ise kızlarla samimi olmak ve geleceğe yönelik yatırım yapmaktır. Şimdi aynı sınıftan veya mahalleden 5 arkadaşsınız dielim.Hepiniz ortamdaki işe yarar kızların kim olduklarını biliyorsunuz. Bu kızlara gidip " arkadaşlar artık eğlenelim di mi...Biz bi parti düzenleyelim diyoz.Hem eğleniriz hem de millet birbiriyle kaynaşır." diyin.Bunların size soracakları ve cevap verilmesi en zor soru "Kimler gelio?" olacaktır. Çünkü kız grupları arasında her zaman kıskançlık vardır ve eğer bu kızların uyuz olduğu bi kızın adı geçiyorsa davetliler listesinde ,bir çok kızı kaybedebilirsiniz. Bu yüzden birbirine uyuz olan kızlar sözkonusu olduğunda en güzel kızların çoğunlukta olduğu grup tercih edilmelidir. Bu salak kızların soracağı ikinci soru ise "Nabıcaz?" olacaktır. Bu sorunun cevabı ise her zaman "İçeriz,eğleniriz,falan..." olmalıdır.Kızlar her zaman "Biz içmeyiz" tribi yapacaklardır. İnanmayın! Siz içkileri alın onlar içer.Neyse bir şekilde kızları eve getirdikten sonra yeterince içip eğlenin. Kimin hangi kıza yavşayacağını önceden kararlaştırın ki o gün kavga çıkmasın.Neyse alkolun arkasına sığınıp kızlara bi güzel yavşayabilirsiniz. Çünkü her hangi bir sıçış durumunda "valla alkollüydüm,hatırlamıyorum,kusura bakma " şeklinde bir yalan sizi tamamiyle kurtaracaktır.İşte alın size grup halinde kız tavlamanın en kolay yolu.Biz bunların hepsini denedik. Emin olun işe yarıyo.Kıçımızdan uydurmuyoz yani Smile)))) Bu sorunu da bu şekilde atlattığınıza göre artık yapılcak pek bir şey kalmadı.Bundan sonraki amacınız kız sizi terkedene kadar "yoğurdun kaymağını yemektir."Elbette bu kızla gelecek için herhangi bir şey düşünmüyorsunuz ve kız sizi her an terkedebilir.O yüzden siz kızdan yararlanabildiğiniz kadar çok yararlanın.Sakın "Daha dur acelesi yok,o kaymağı elbet birgün yerim" diye düşünmeyin.Çünkü bu kız milleti kendisine cinsel olarak hiçbirşey vermeyen erkekleri abartı cinsellik isteyen erkeklere oranla çok daha çabuk terkederler.Bu terkedilme olayının neden olduğunu isterse gelin hep birlikte Terkedilme bölümümüz de inceleyelim... Ama önce sırada aldatma hadisesi var.
cools£ns
Site Kurucu
Site Kurucu

Erkek Mesaj Sayısı : 310
Nerden ? : İstanbul
Hobilerin /Anlat bize ?? : Takılırım ben bos werin beni :)

Kullanıcı profilini gör

- Similar topics