Paylas.Forumh.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bilgi toplama

Hayır bilgi toplama

Mesaj tarafından cools£ns Cuma Mayıs 18, 2007 12:32 am

...BİLGİ TOPLAMA...
Şimdi de sırada kızı tavlamanız için hayati önem taşıyan bir başka konu var.Kıza sürekli "senin beynini okuyorum" tribi yapacağınıza göre kız hakkında maximum bilgiye sahip olmanız lazım.Mesela gidip bi şekilde kızın doğum gününü öğrenin .Bunu yapmanın en kolay yolu başka ve samimi olmadığınız bi arkadaşınıza sordurmaktır.Bi şekilde kızın doğum gününü öğrendikten sora hangi burç olduğunu kesin olarak öğrenin ve başka bir zaman kız bi şey yaptığı zaman "Zaten bu senin burcunun en belirgin özelliği "diye başlayın.Hangi durumda bunu kullanacağınız önemli değil.Astrolojinin en güzel tarafı tamamen uydurma üzerine kurulu bir bilim olması.Kız "Hayır,bu benim burcumun özelliği falan değil" derse(ki demez ama hani derse diye yazıyorum) "Ben Amerikanın en büyük astroloğu Bilmem kim'in kitabında böyle okumuştum.Ama yine de gider başka kaynaklardan da araştırırım" dersiniz olur biter.Uydurmakta sınır tanımayan bizler için hiçte zor bir şey değil.Zaten kızın bundan önce soracağı "Sen benim burcumu nerden biliyosun ki?" 10 puanlık uzman sorusuna vereceğiniz "Uzun süre astrolojiyle uğraştım ve insanların hareketlerini gözlemleyerek hangi burca dahil olduklarını anlayabiliyorum." cevabı az önce sorması muhtemel olan soruyu zaten eler.Ama kız bu sefer de "Peki doğum günüm ne?" gibi az önceki olağan üstü zihin okuma(!) gösterisini yapan size küfür içerikli bir soru soracaktır.Sakın nasıl olsa gerçek tarihi biliyorsunuz diye direk tarihi sölemeyin,bu yeterince etkili olmaz.Bunun yerine mesela kız 22 ekim doğumluysa "kesin birşey söylemem için doğum yerini bilmem lazım ,ama sanırım 19 ile 23 Ekim arası bir tarih çünkü Mars her yıl bu tarihlerde Akrep burcunu etkisine alarak astrofizyolojik semptomların gelişmesine neden olur buda sana aşırı duygusallık olarak geri döner." diyin. Bir taşla kuş katliamı yaptınız.Bu konuşma sayesinde hem kıza inanılmaz derecede astrofizik bildiğinizi,hem onunla aşırı derecede ilgilendiğinizi hem de onun aşırı duygusallığının(Unutmayın bütün kızlar kendini aşırı duygusal sanar)kaynağını kanıtlamış oldunuz.Kızın gözünde artık ilahsınız.Kız sizin az önceki gösteriyi nasıl yaptığınızı çözemeden(Ki asla çözemez) siz hemen "Bana doğum yerini söylersen sana ayrıntılı bir yıldız haritası çıkarabilirim" diyin.Kız hemen atlayıp doğum yerini söyleyecektir. Sizde hemen bir kalem kağıt çıkarın ve kağıdın üzerine anlamsız şekiller daireler falan çizin.Sonra uzun uzun düşünüyormuş gibi yapmak suretiyle kağıda bakın.Kağıdı ters çevirin ,düz çevirin,bi kaç bişey daha çizin.Ve sonra kıza dönüp "22 Ekimde doğmuşsun.Yükselen burcun Aslan strenekopotolojik gelişimin inanılmaz.İnsanlar seni mutlu sanıyorlar ama çok büyük bir sorunun var.Çok yakında hiç beklemediğin birinden bir çıkma teklifi alacaksın,çok düşüneceksin ama sonunda sende ondan hoşlandığını farkedip kabul edeceksin ve çok mutlu bir ilişkiniz olacak."diyin.Kız kendini kaybetmiş bir şekilde size bakıyor olacaktır.Sizde onun gözlerinin içine bakın.Doğum tarihi tam olarak sölemeniz kızın diğer söylediklerinizede inanmasını sağlayacak.Birincisi kimsenin yükselen burcu kesin değildir.Yanılma şansınız yok.İkincisi strenekopotolojik gelişimin astrolojiyle alakası yok(merak ediyosanız söyliyim,kemik gelişimi demek) ordan da yırtarsın,üçüncüsü daha öncede söylediğimiz gibi sürekli büyük bir oruna sahiptir,bunuda bildiniz,ve son söylediğinize de inanmaması için hiç bir neden kalmadı.Tabiki burada çıkma teklif edecek olan siz oluyorsunuz.Smile))))))Böylece kızın bilinçaltına bir erkek ona çıkma ettikten sonra bir süre düşünmesi ve sonra kabul etmesi komutunu yerleştirmiş oluyorsunuz.Artık siz istesenizde o komutu ordan silemezsiniz.Kızın gözünde artık siz Cooperfieldsınız. Yukarda bahsettiğimiz şey sadece bir tek örnekti.Daha bu şekilde kullanabileceğimiz o kadar çok şey var ki.... Ama daha önce kız hakkında öğrenmeniz gereken hayati bilgileri mutlaka öğrenip bir kenara kaydetmeniz lazım. Bunlar sırasıyla: Kızın sevgilisinin olup olmadığı:Bunu mutlaka bilmeniz lazım.Ve bunu öğrenmenin en emin yolu gidip kıza "Sevgilin seni aldatıyo" demektir.Bu salak sevgilisi yoksa "Benim sevgilim yokki",sevgilisi varsa " sen nerden biliyosun?" diyecektir.Salak işte.Bariz sölüyo. Kızın telefonu:Soyadını zaten biliyorsunuz ama kızın telefonunu öğrenmek için babasının yada annesinin adını öğrenmeniz lazım.Bunu yapmanın en kolay yolu kızı gaza getirip nüfus cüzdanına bakmaktır.Kız mesela 1984 doğumlu olsun,siz gidip bir şekilde sen kaçlısın diye sorun.Salak hemen 84 diycektir.Ama siz "Hadi ya,82li gibi gösteriyosun" şeklinde iddalaşın ve nüfus kağıdını görene kadar iddanızdan vazgeçmeyin.Hatta bunu size kanıtlamsı halinde onu yemeğe götürceğinizi söyleyip iyice gaz verin.Büyük ihtimal bir süre sonra nüfus cüzdanını görürsünüz.Bu iş için bir diğer yolsa bir şekilde kızla muhabbet ederken "Ahmet abiye ne diyceksin?"diye bir soru yöneltin.Kızların hepsi salak olduğu kadar sazanda olduklarından hemen "Ahmet abi kim ki?" diye bir soru soracaktır.Sizde "Babanın adı Ahmet değil miydi?" Diye sorun ,dedik ya sazan olduğu için hemen "Yoo,babamın adı Mustafa" diycektir.Sadece "yoo" deyip bırakırsa hemen "Neydi babanın adı?" sorusunu sorun.Hiç kıllanmadan cevabı vereceklerdir.Sizde hemen 118'i arayıp telefonu alırsınız. Kızın adresi:Bunu bulmak biraz daha zor.Eğer kızla aynı sınıftaysanız çok kolay bir yolu var.Aynı mahallede oturuyorsanız zaten vi şahsen biliyorsunuz.Neyse,eğer aynı sınıftaysanız,uygun bir beden dersine bir arkadaşınızla birlikte girmeyin,kızlar soyunduktan sonra herşeylerini sınıfta yada soyunma odasında bırakırlar.Sınıfta bırakmışsa işiniz çantada keklik.Hemen diğer arkadaşınızı kapıya nöbetçi olarak koyun ve gidip kızın cüzdanını açın.Öğrenci belgesinin arka yüzünde kızın açık ev adresi yazar.Hemen onu başka bir kağıda yazın.Öğrenci belgesini aldığınız yere koyun ve hemen o gün adresi kontrol edin.Bakalım ordamı?Bu iş için kullanabileceğiniz bir diğer metot ise kızın gittiği servisten bir çocuğa rüşvet vermek suretiyle adresi öğrenmektir.Ama sizin tavlamak istediğiniz kız servisle gitmiyor olabilir.Hiç sorun değil,okuldan olmayan ve tavlamak istediğiniz kızın asla tanıyamayacağı bir arkadaşınızı bir gün okul çıkışına getirerek kızı gösterin ve ertesi gün bu arkadaşınız kızı çaktırmadan takip etsin.Artık kızın adreside elinizde. Kızın en sevdiği şarkıcı:Bunu ögrenmek çocuk oyuncağı.Ama sakın gidip kendisine direk sormayın.Mesela gidin kızla "şu şarkıcı şöyle şu şarkıcı böyle,yok şunada uyuz oluyom" gibi ancak bir kızın hoşuna gidebilecek kadar salak bir muhabbet açın.Kız size burda bütün ipuçlarını verecektir. Kızın en sevdiği çiçek:Bu genellikle kırmızı güldür.Fakat bazı salaklıkta sınır tanımayan kızlar orkide sevdiklerini idda ederler.Bunlar emin olun ki hayatlarında hiç orkide görmemiş tiplerdir ve sırf artistlik olsun diye orkide derler.Neyse bunu öğrenmenin en kolay yolu kıza"Kızlar en çok hangi çiçeği sever?" sorusunu sormaktır.Böyle gerizekalı bir soru sormak kesinlikle sizin karizmanızı sarsmaz,sarsçak olsa yazmam zaten,ve aynı zamanda size kızın en çok sevdiği çiçeği öğrenme fırsatını verecektir.Olaki orkide derse şehirdeki bütün çiçekçileri gezip orkide arama aptallığına düşmeyin.Çünkü İstanbul'da gezmediğim çiçekçi bırakmadım.Kırmızı gül alırsınız."Ne lan bu?Ben orkide severim" diycek hali yok ya. Smile)))) Kızın E-Mail adresi:Adım başı internet cafenin varolduğu günümüzde ülke salaklarının büyük bir kısmını oluşturan kızların bile birer e-mail adresi var.Bunu öğrenmenin en kolay yolu Outlook Express programını kullanmaktır.Eğer kızın kendi üzerine kayıtlı bir e-mail varsa kesin bulur.Evet biraz uzun sürer ama bulur.Ama kızın e-mail adresi olmayabilir.O yüzden önce kıza" e-mail'ın varmı?"sorusunu yöneltmekte fayda var.Var derse."Adresi versene" tribine girmenizde hiçbir sakınca yok.Salak hemen verir adresi. Kızın ICQ numarası:Eğer kızın kendi adına kayıtlı ICQ'su varsa bulmak için gereken tek şey white pages!Onunda nasıl kullanılacağını bana sorma artık.Kızlar bile rahatlıkla ICQ kullanabiliyorsa siz hayli hayli kullanırsınız. Kızın nicki:Kızın nickini bulmanız için kendisine yada bunu bilen bir arkadaşına sormaktan başka çareniz yok.ayrıca yeri gelmişken söylemekte fayda var,sakın IRC'de bir kanal açıp kıza op vermeye kalkışmayın çünkü bu kızların hemen hemen hepsi /NICKSERV diye bir servisin varlığından habersizdir. Arık elinizde kıza ait yeterince bilgi var.Peki bunlar ne işe yarayacak?Bunları Yavşama bölümünde anlatacağımız taktkleri uygularken kullanacağız.Bunlar her kız için değişen özelliklerdi.Şimdi ise sırada her kız için standart özellikler var.Tabi şimdi ne yapıyosun?
cools£ns
cools£ns
Site Kurucu
Site Kurucu

Erkek Mesaj Sayısı : 310
Nerden ? : İstanbul
Hobilerin /Anlat bize ?? : Takılırım ben bos werin beni :)

- Similar topics