"Galatasaray çağdaş olacak"

Aşağa gitmek

default "Galatasaray çağdaş olacak"

Mesaj tarafından Okn Bir Perş. Mart 01, 2007 10:46 am

Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın, göreve geldiklerinden bu yana kulübün geleceğini sağlam projelerle teminat altına almaya çalıştıklarını belirterek, "Galatasaray'ı tüm dünyada olduğu gibi çağdaş ilkelere göre yönetilebilir bir kulüp haline getirmek için çalışıyoruz" dedi.

Canaydın, kulübün resmi yayın organı Galatasaray Dergisi'nde yer alan yazısında, Galatasaray'ın geleceğinin yeniden şekillendiğini ve kulübün yeniden yapılandırıldığını dile getirerek, şunları söyledi:

"500 yıllık Galatasaray geleneklerinden ve değerlerinden kopmaksızın, günümüz yönetim ve organizasyon anlayışının temel değerini kulübümüzde hayata geçirmek, bu yolla 21. yüzyılda da geçen yüzyılda olduğu gibi söz sahibi olmak, öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Bütün bunların gerçekleşebilmesi ise çağdaş bir yönetim anlayışının, günümüz ekonomik koşullarıyla uyumlu finans politikalarıyla modern organizasyon yapılarının oluşturulmasını gerektiriyor."

Birbirinden iddialı, büyük ve aynı oranda Galatasaray'ın geleceği için hayati önem taşıyan projeleri yapmak için kolları sıvadıklarını vurgulayan Canaydın, Galatasaray'ın geleceğini teminat altına alacak Seyrantepe Stadı Projesi'ni hayata geçireceklerini ifade etti.

Başkan Canaydın, kulübün geleceğini kurtarırken bir mirasyedi gibi davranmayacaklarını da kaydederek, "Galatasaray'ın içinde bulunduğu mali darboğazı aşmasında çok önemli bir yeri olan Riva projesiyle ilgili olarak son aşamaya geldik. Riva projesiyle Galatasaray'ın geleceğini kurtarırken, kulübümüze kazandıracağımız 3 yeni arazi ile Galatasaray'ın önümüzdeki on yıllarını garanti altına alacağız. Mirasyedi gibi davranmayacağız" diyerek sözlerini tamamladı.
avatar
Okn
BANNED
BANNED

Erkek Mesaj Sayısı : 292
Yaş : 25
Kayıt tarihi : 17/02/07

Kullanıcı profilini gör http://www.carizma.team-talk.net

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz