Paylas.Forumh.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"Baskı altındayım"

2 posters

Hayır "Baskı altındayım"

Mesaj tarafından Okn C.tesi Şub. 17, 2007 8:24 am

Milliyet Gazetesi'nin 17 Şubat 2007 tarihli haberine göre, Alex de Souza sessizliğini bozdu, sözleşmesini yenilemeyen sarı - lacivertli yönetimin tutumu yüzünden büyük baskı altında olduğunu açıkladı. AZ Alkmaar maçında ıslıklanan Brezilyalı yıldız, İtalyan radyosuna, Fenerbahçe'deki durumuyla ilgili birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.

Mukavele yenileme isteğini yönetim kuruluna bildirdiğini vurgulayan Alex, sarı - lacivertlilerin konuyu ağırdan alması nedeniyle kafasının çok karışık olduğunu dile etirdi.

Sambacı, "Sözleşmemin yenilenmesi, Fenerbahçe'nin 100. yılda şampiyon olmasına endekslendi. Bu durum hem benim, hem de takım arkadaşlarımın üzerinde stres yaratıyor. Temmuz ayına az bir süre kalmasına rağmen gelecek sezon nerede oynayacağım belli değil. Belirsizliğin yarattığı baskı futboluma da yansıyor" diye konuştu.

Cruzeiro beklemede

Sarı - lacivertli yöneticilerden net bir yanıt istediğini de belirten Alex, "Kimse benimle masaya oturmuyor. Bana ne kal diyorlar, ne de git. Büyük bir baskı altındayım ve artık sabrım tükeniyor" ifadesini kullandı. Brezilyalı futbolcu, Fenerbahçe ile anlaşamaması halinde kariyerine Avrupa'da devam etmek istediğini, en son ihtimal olarak ülkesine döneceğini sözlerine ekledi.

Bu arada Alex'in eski kulübü Cruzeiro'nun Başkan Yardımcısı Zeza Parreira, yıldız futbolcunun Fenerbahçe'de kalmasının zor olduğunu ileri sürdü. Parreira, Brezilya'ya dönme kararı alması halinde Cruzeiro'nun kapılarının Alex'e açık olduğunu kaydetti.
Okn
Okn
BANNED
BANNED

Erkek Mesaj Sayısı : 292

http://www.carizma.team-talk.net

Hayır Geri: "Baskı altındayım"

Mesaj tarafından cools£ns Paz Şub. 18, 2007 6:23 am

efferim sen Çalışuıon haa efferim lem diğerleri örnek alın lol!

Nese Paylaşıma dawamm
cools£ns
cools£ns
Site Kurucu
Site Kurucu

Erkek Mesaj Sayısı : 310
Nerden ? : İstanbul
Hobilerin /Anlat bize ?? : Takılırım ben bos werin beni :)

- Similar topics