Paylas.Forumh.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

"İliç gidecek, Alex mi gelecek"

2 posters

Hayır "İliç gidecek, Alex mi gelecek"

Mesaj tarafından Okn C.tesi Şub. 17, 2007 8:20 am

Takvim Gazetesi'nin 17 Şubat 2007 tarihli haberine göre, Sarı-Kırmızılılar, son dönemde futboluyla eleştirilerin hedefi olan ve kulüple sorunlar yaşayan Sırp yıldızın biletini kesecek. Hakan Şükür, Ümit ve çoğu yöneticinin açık açık kucak açtığı Brezilyalı'ya da tıpkı Revivo gibi imza attırıp ezeli rakibine darbe vuracak..

Hagi'nin veliahtı olacak

Fenerbahçe'de son Alkmaar maçındaki kötü futboluyla bardağı taşıran ve tribünlerden protesto yiyen Alex için Galatasaray gizli bir transfer operasyonu başlattı. Sezon sonunda İliç'i gönderecek Sarı- Kırmızılı yönetim, hala ezeli rakipleriyle sözleşme yapmayan ve topun ağzında olan Brezilyalı yıldızı renklerine katıp, Hagi'den sonra bir türlü gideremediği 10 numara sıkıntısını rafa kaldıracak.

2.5 milyon $ önerecek

Alex'in transferi konusunda futbolcular ve Gerets'ten "Gol rekoru kırarız" şeklinde olumlu görüş alan 2. Başkan Adnan Polat'ın Brezilyalı yıldızın menajeri Finger'le de temasa geçeceği öğrenildi. Revivo transferinde olduğu gibi Sambacı'nın Fener'den intikam alma duygularından yararlanma planı yapan Polat'ın bonservis ücreti olmadığı için yıllık 2.5 milyon dolar verip işi bitireceği belirtildi.
Okn
Okn
BANNED
BANNED

Erkek Mesaj Sayısı : 292

http://www.carizma.team-talk.net

Hayır Geri: "İliç gidecek, Alex mi gelecek"

Mesaj tarafından cools£ns Paz Şub. 18, 2007 2:17 pm

İnşallah Olur ama pek sanmıyorumm Gerçi Revivo da böle gelmişti ama Bilemiyorum Son zamanlarda Galatasaray'a olan güvenim sarsıldıı
cools£ns
cools£ns
Site Kurucu
Site Kurucu

Erkek Mesaj Sayısı : 310
Nerden ? : İstanbul
Hobilerin /Anlat bize ?? : Takılırım ben bos werin beni :)

- Similar topics